Madonna do t kthehet n nj karikatur

Shko posht

Super Madonna do t kthehet n nj karikatur

Mesazh nga Nora prej Mon Jun 27, 2011 5:33 pmMadonna s shpejti do t shndrrohet n nj personazh karikature. Nuk bhet fjal pr nj parodi, por pr nj serial editorial t vrtet, i cili do t marr start n muajin gusht.
Zonjusha Bullafiqe do t jet protagonistja e ksaj karikature, dedikuar plotsisht Madonns. Kjo karikatur do t trajtoj disa episode t jets s saj q pak i dijn, por q e kan br t shndrrohet n fenomenin botror q ne t gjith e njohim dhe e duam.
Ideatorja e ktij produkti ka qen shtpia botuese Bluewater, e cila sht e bindur q ky produkt do ti plqej t gjithve, pasi do t tregoj n mnyr mjaft t qart, nprmjet fotografive, historin e mbretreshs s popit.
Jeni kurioz t dini se si do t jet? Duhet t prisni edhe pak, por ndrkoh kurseni nga 3.99 dollar pr t bler nj kopje.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi