Ingrit Gjoni u bn bllof kngtareve

Shko posht

Super Ingrit Gjoni u bn bllof kngtareve

Mesazh nga Nora prej Mon Jun 27, 2011 5:34 pmKlipi m i fundit i kngtares s famshme Ingrit Gjoni, q sht ndoshta dhe klipi m i nxeht e i arrir i vers 2011, n bashkpunim me Tony Ray, My heart is crying, sht lanuar s fundmi n ekranet shqiptare dhe bashk me t vijn dhe kritikat mbi look-un e bukuroshes.
Si rrallher, Ingriti vjen me nj klip t nj kualiteti HD gati t prsosur dhe kjo e ka ndihmuar q zgjedhjet e saj n veshje t bien edhe m tepr n sy.
Ky klip ka br xheloze shum prej kolegve t kngtares, t cilat ndonse t veshura nga inati nuk kan ngurruar ta urojn Gjonin pr realizimin perfekt t videos.
Ingrit Gjoni pas 2 klipeve shum t realizuara gjat ktij viti pret e lumtur sezonin veror, ku ve koncerteve t shumta i ka rezervuar vetes edhe disa dit pushimi.
N prfundim duke iu rikthyer edhe nj her videos dhe subjektit q ajo trajton, me gjith sensin nostalgjik q e shoqron klipin dhe temn My heart is crying, Ingriti shprehet se gjithnj ka qen me fat n dashuri e se zemra nuk i ka qar pr njeri deri m sot t paktn.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi