Lady Gaga ka falimentuar

Shko posht

Super Lady Gaga ka falimentuar

Mesazh nga Nora prej Mon Jun 27, 2011 5:36 pm
sht prfolur edhe her t tjera, por ksaj radhe gjrat kan qen m konkrete edhe pr mediat.
N nj periudh t gjat ndrmjet tureve npr bot, kompozimit t kngve t reja dhe realizimit t do dshire t mendur q Lady Gagas i kalon ndr mend, sht gati e kuptueshme q ana financiare e saj t mos jet ndr pikat kye pr t.
Pasi pagoi do gj pr t zgjeruar turin Monster Ball, Gaga jo vetm q falimentoi, por hyri edhe n borxh me 3 milion dollar!
Mu duk pr t qeshur n fillim, se un nuk e dija gj, sht shprehur ajo pr Financial Times. M kujtohet q t gjith flisnin pr kt, deri sa m n fund pyeta: Pse t gjith thon se un nuk kam m para?! Kjo sht qesharake, un kam pes llogari rrjedhse!!!.
Po Gaga, n fakt sht vrtet qesharake.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi