Elvana n San Torini pr videon e re

Shko posht

Super Elvana n San Torini pr videon e re

Mesazh nga Nora prej Mon Jun 27, 2011 5:37 pm
Do jet Santorini n Greqi, vendi ku Elvana Gjata ka vendosur t xhiroj videoklipin e saj t ri pr nj prej dy singlave q kngtarja planifikon t publikoj kt ver t cilat do jen t prfshira n albumin e ri.
Yep! E dgjuat shum mir! Elvana ka prfunduar punn n albumin e saj t ri dhe fjala sht q ai do t hidhet n treg n fund t muajit korrik. Yeaaaa!
Videoknga e re do t publikohet dhe n versionin anglisht nn titullin Out of My Life.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi