Ndahet Bojkeni, kantautori largohet nga shtpia

Shko posht

Super Ndahet Bojkeni, kantautori largohet nga shtpia

Mesazh nga Nora prej Mon Jun 27, 2011 5:38 pmBojkeni dhe Olesia, nuk jetojn m bashk. Dashuria e nisur q n vitin 2006, pas nj njohje krejt rastsore gjat nj feste ditlindjeje, mesaduket sht n kriz.
Bluetooth duke iu referuar burimeve t vete ka msuar se artisti i njohur aktualisht nuk jeton m me t shoqen dhe se kjo periudh ndarje sht br e ditur dhe shprndar shpejt fillimisht n rrethin e ngusht shoqror t iftit, e m pas nga t tjer t njohur.
\Bluetooth\ shkruan se qershori sht muaji i katrt q Bojkeni nuk jeton n t njjtn shtpi me bashkshorten e tij Olesia dhe kjo sht cilsuar si nj periudh reflektimi nga ana e t dyve.
Nuk dihet sesi do t shkoj m tej martesa e tyre, por ajo q sht e sigurt pr momentin sht q marrdhnia e tyre sht vrtet n kriz.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi