Mosk: 25 vjet burg pr ish agjentin rus

Shko posht

Super Mosk: 25 vjet burg pr ish agjentin rus

Mesazh nga D3M1 prej Mon Jun 27, 2011 10:27 pm


Nj gjykat n Mosk ka dnuar nj ish agjent rus me 25 vjet. Ai u dnua n munges se ka zbuluar rrjetin e spiunve rus n SHBA.
Gjykata shpalli fajtor pr tradhti dhe dezertim Aleksandr Potejevin. Ai besohet t jet n SHBA, pasi q raportohet se ka ikur nga Rusia, vetm disa dit para se zbulonte spiunt n SHBA, n muajin qershor, raporton Rel.

_________________

Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi