Motrat Koci sfidante edhe nė pamje

Shko poshtė

Super Motrat Koci sfidante edhe nė pamje

Mesazh nga Nora prej Tue Jun 28, 2011 6:09 am
Pėrveēse na surprizojnė dita-ditės me prurjet e tyre nė muzikė, motrat e suksesshme tė skenės shqiptare, Greta dhe Eni Koēi vijnė nga hera nė herė me njė look shumė tė kuruar. Tė tilla ishin edhe gjatė festės sė Noizy-t dhe siē i shihni nė kėtė foto, ndonėse tė ndryshme nė stil, janė pėrpjekur tė sfidojnė njėra-tjetrėn pėr nga mėnyra se si janė veshur, raporton Bluetooth. Greta ka tėrhequr vėmendjen e tė gjithė tė pranishmėve me fustanin e saj tė“shkurtėr, i cili tregonte trupin e tonifikuar tė kėngėtares. Nga ana tjetėr, Eni me veshjen e saj sportive, nė pėrputhje tė plotė me moshėn e kėngėtares, ka ardhur shumė interesante nė sytė e fansave, tė cilėt vrapuan pėr t’i kėrkuar autografe sapo ajo e la skenėn. Sa i pėrket karrierės muzikore, tė dyja motrat do tė sjellin kėngė tė reja kėtė verė, madje Greta i ka pėrfunduar tanimė xhirimet pėr videoklipin e saj mė tė ri nėn titullin “Milionere e Parė”. Kėnga ėshtė me shumė ritėm dhe mendohet se do tė jetė njė superhit veror, sikundėr edhe klipi qė ėshtė i realizuar nė detaje


_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi