Zanfina: Adelina ka qen idhulli im

Shko posht

Super Zanfina: Adelina ka qen idhulli im

Mesazh nga Nora prej Tue Jun 28, 2011 6:10 amZanfina Ismaili ka thn se ka qen motra e saj Adelina, kngtarja q ia ka ngjallur dshirn pr kngn, duke qen se ajo ishte shum e famshme kur Zanfina ishte fmij.
E pyetur se cila ka qen kngtarja e saj e preferuar dhe q ka dashur t bhej si ajo, Zanfina sht prgjigjur: Ka qen Adelina, t ciln gjithmon e shikoja si nj idhull dhe dshiroja ta ndiqja rrugn e saj.

N nj intervist pr t prditshmen Lajm, ajo ka pranuar se ka qen pikrisht Adelina q ia ka "injektuar" dashurin pr kngn.

Po, sht e vrtet. Ajo kndonte, ishte kngtarja m e suksesshme pr fmij, n shtpi telefoni asnjher nuk ndalej s rrahuri nga thirrjet e adhuruesve t saj, kudo q ajo shfaqej bhej turm e njerzve, ndrkaq Adelina, ishte shum modeste dhe e afrt me ta. Kur je fmij dhe e sheh motrn m t madhe n at mnyr, normalisht q lind dshira, t ciln fillova ta realizoj, ka deklaruar Zanfina.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi