Neda pushime me Ogrenin n Kosov

Shko posht

Super Neda pushime me Ogrenin n Kosov

Mesazh nga Nora prej Tue Jun 28, 2011 6:26 amPersonazhja e njohur e Big Brother Albania 4, Neda Karafili, ka thn se koht e fundit pjesn m t madhe t kohs sht duke ua kushtuar studimeve n Fakultetin e Shkencave Sociale n Universitetin e Tirans, pasi n kt periudh sht sezoni i provimeve.

Kt muaj un po studioj. M duhet ti shlyej ca provime q i kam pr kt sezon deri n korrik, ka pohuar ajo. Edhe pse e zn shum me studime, ajo nuk e ka harruar dashurin pr Kosovn.
Fundjavn q ka shkuar Neda ka vizituar disa qytete t Kosovs. Kt fundjav kam vizituar Prizrenin, Prishtinn dhe Mitrovicn. Kt vizit e kam shfrytzuar pr tu takuar me miqt e mi, t cilt m kan mbshtetur gjat kohs sa isha n Big Brother Albania 4, tha Neda.Kurse pr sa iu prket pushimeve verore, Neda sht shprehur se ende nuk ka br plane pr pushime konkrete. Tani pr tani nuk kam br plan pr pushime konkrete, por nj gj sht e sigurt se do ti kaloj bashk me Ogrenin, ka br m dije Neda.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi