Beyoncè Seksi si gjithmonë

Shko poshtë

Super Beyoncè Seksi si gjithmonë

Mesazh nga Nora prej Tue Jun 28, 2011 6:45 amKëngëtrja Beyoncè ka mbyllur fuqishëm turin e saj në Britaninë e Madhe me singëllin e saj të fundit “Run the World”. Në koncert nuk munguan dhe bashkëshorti i saj Jay-Z, i cili e shoqëron kudo. Ajo me një performancë të shkëlqyer dhe një veshje tepër seksi ka rrezatuar si gjithmonë.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovë
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi