Foto: Femra m e bukur polake Natalia

Shko posht

Super Foto: Femra m e bukur polake Natalia

Mesazh nga Nora prej Tue Jun 28, 2011 6:50 amNatalia Siwiec sht paraqitur me bikini n plazh duke treguar kthesat e saj trupore q i ka t mahnitshme. Kjo grua polake konsiderohet si njra ndr femrat m t bukura n Poloni e cila me syt e saj t gjelbr shklqen npr fotografi.Natalia e ka nj moto t sajn: Bni at q ju dshironi dhe mos t ju ndien far t tjert mendojn, kt moto ajo e shkroi n profilin e saj n Facebook.Shijoni kto foto dhe relaksohuni.


_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi