Mihrije Braha sė shpejti me kėngė tė re

Shko poshtė

Super Mihrije Braha sė shpejti me kėngė tė re

Mesazh nga Nora prej Tue Jun 28, 2011 8:57 amPėrveē angazhimeve dhe ndihmės qė ėshtė duke i ofruar bashkėshortit tė saj nė spaktaklin tė pėrjavshėm “Odeon” kėngėtarja Mihrije Braha ka bėrė tė ditur pėr “Infopress” se tashmė ka pėrfunduar edhe kėngėn mė tė re.
“Kam pėrfunduar incizimin e kėngės sė re dhe shpresoj qė gjatė kėtyre ditėve kėngėn ta shoqėroj edhe me klip. Kėngėn e ka kompozuar edhe orkestruar Jeton Berisha, ndėrsa klipin do ta realizoj nė Kosovė me produksionin “Maximus”, por pėr shkak tė angazhimeve tė shumta nuk kam mundur ta pėrfundoj kėngėn mė herėt. Shpresoj qė brenda kėtyre dhjetė ditėve tė lansohet nė treg”, ka theksuar Mihrija.

Sa i pėrket pushimit kėngėtarja ka bėrė me dije se nuk do tė pushojė vetėm nė njė vend, por do tė ‘lundrojė’ nėpėr bregdete tė ndryshme, duke filluar nga Shqipėria e Ulqini e tė pėrfundojė nė Antalia.

“Sa u pėrket pushimeve, pėr disa ditė do tė shkojmė nė Shqipėri bashkė me miqtė tanė qė vijnė nga Evropa. E kemi lėnė qĽ tė bashkohemi dhe tė kalojmė disa ditė atje. Ndėrsa mė 24 gusht do tė udhėtojmė nė Antalia,jo vetėm pėr tė pushuar, por kemi edhe njė turne. Do tė kalojmė dy javė pėr turistėt shqiptarė dhe tė huaj atje”, ka thėnė Mihrije Braha.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi