Beyonce shtatzn?

Shko posht

Super Beyonce shtatzn?

Mesazh nga Nora prej Tue Jun 28, 2011 4:40 pmBeyonce thot se gjithnj ka dashur q t bhet m fmij n moshn 30-vjeare. Tani ajo sht 29-vje dhe prvjetorin e ka n shtator. Kngtarja deklaroi n nj intervist pr CNN se ka dshir q ta zgjeroj familjen e saj.

Intervista u regjistrua n Londr, ku Beyonce ndodhet pr t promovuar albumin e saj t katrt. Duke folur pr bashkshortin e saj, reperin Jay-Z, Beyonce u mjaftua duke thn se ai sht i mrekullueshm, pa thn detaje t tjera, transmeton TCH.

"Jay dhe un kemi marr nj vendim q t bhemi t njohur pr muzikn ton dhe jo pr marrdhnien apo pr skandalet", tha Beyonce.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: Beyonce shtatzn?

Mesazh nga GentleMan prej Tue Jun 28, 2011 4:45 pm

pasha zotin si CIA je NoRa... per qita tkom dasht gjithmon hehe :D

_________________
Femna o Si Biciklla i hyp gjithkush ama dikuj i jet ndor :) :)
Rregullorja e Staffit / Rregullorja e Forumit / Rregullorja e Prezantimit
avatar
GentleMan
The Legends
Web-Master
The LegendsWeb-Master

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 11999
Mosha : 31
Viti: : 02/03/1987
Vendbanimi: : Ne Zemer tende :) :)
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 26/05/2008

Shiko profilin e antarit http://www.besa-bese.com

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: Beyonce shtatzn?

Mesazh nga Nora prej Tue Jun 28, 2011 4:49 pm

huahuahuaha Lord a veq per interes duhet njeri aa :)

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: Beyonce shtatzn?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi