Kinė, 24 mijė modele pėr flokė “tė ēmendur”

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Super Kinė, 24 mijė modele pėr flokė “tė ēmendur”

Mesazh nga Nora prej Tue Jun 28, 2011 4:47 pmKrehje tė “stėrmėdha” dhe veshje eksentrike nė ekspozitėn e bukurisė sė mbajtur kėto ditė nė Pekin.

Janė mbi 24 mijė stenda ku parukierė dhe stilistė luajnė me krijime nga mė tė guximshmet (disa nga to i shihni nė foto).

Dhe kėshtu luftohet mes njė konkursi tė fortė, por edhe njė paradė mode tė stilit aziatik.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 25
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi