Shalqiri q peshon vetm 5 gram

Shko posht

Super Shalqiri q peshon vetm 5 gram

Mesazh nga Nora prej Tue Jun 28, 2011 4:48 pm
Hit i ri n Kin jan shalqinjt me madhsi t gishtit.

Mini shalqinjt kan ngjyr dhe linj t njjt si ata t zakonshmit. Por, madhsia e tyre (edhe pesha) nuk jan ajo me t ciln jemi msuar. Kta shalqinj jan t gjat vetm dy centimetra, dhe rriten deri n pes gram, transmetojn agjencit.

Kultivoj shalqinjt mbi 10 vjet dhe pr her t par shoh nj shalqi t till. Bashkfshatart q kan 70 e 80 vjet thon se kurr nuk kan par shalqinj t till, tha Wu Zhongliang.


_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi