Kim Kardashian martohet n gusht

Shko posht

Super Kim Kardashian martohet n gusht

Mesazh nga Nora prej Tue Jun 28, 2011 4:50 pm
Kim Kardashian ka caktuar datn e martess me t dashurin e saj Kris Humpries. Miqt e saj t afrt pohojn se ajo do t martohet n gusht t ktij viti.

Kardashian do ti thot po t przgjedhurit t saj n Los Angeles dhe aktualisht krkon pron, n t ciln do t prgatis dasmn. T drejtat pr foto dhe filmimin e ceremonis jan shitur paraprakisht, transmetojn mediet amerikane.

Kardashian n maj njoftoi se do t martohet me yllin e NBA-s, Kris Humpries.


_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi