102-vjecarja, perdoruesja me e vjeter e internetit

Shko posht

Super 102-vjecarja, perdoruesja me e vjeter e internetit

Mesazh nga Daffina prej Wed Jun 29, 2011 9:47 am


Ivy Bean feston ditlindjen e 102-t, por jetgjatsia e saj nuk sht fakti q e bn t veant. Ajo sht prdoruesja m e moshuar e internetit dhe adress Facebook. Ivy Bean vendosi se kishte ardhur koha t dilte online, kur msoi pr kt adres prmes stafit n shtpin e t moshuarve ku jeton. Karriera e saj bri q profili t jet i mbushur me aktivitete interesante q ka br n jet. Tani kt e prdor pr t mbajtur lidhje me miqt dhe familjen. Ivy thot pr The Sun: Dgjova pr Facebook dhe doja t dija se far ishte. M plqen t jem online se prtoj t shkruaj me stilolaps

_________________
Nuk dua pasuri, por dinjitet dhe krenari..
avatar
Daffina
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 3911
Vendbanimi: : Kosov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 01/03/2010

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: 102-vjecarja, perdoruesja me e vjeter e internetit

Mesazh nga Nora prej Wed Jun 29, 2011 11:43 am

Koka tu lyp burr qekjo :P huahauhau

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi