Minatori shan nė koncertin pėr Ramushin

Shko poshtė

Super Minatori shan nė koncertin pėr Ramushin

Mesazh nga D3M1 prej Thu Jun 30, 2011 7:54 am


Naser Gjinovci ka pėrdorė fjalė tė ndyta para publikut tė mbushur edhe me fėmijė, derisa bendi i tij “Minatori” pėrgatitej tė fillojė performacėn “live” nė koncertin e mbrėmshėm kushtuar Ramush Haradinajt.
Grupi Minatori nė fakt ėshtė i njohur pėr performancat e tyre “live” dhe refuzimet pėr tė kėnduar nė ‘playback’. Dhe derisa grupi pėrgatitej tė fillonte performancėn duke akorduar instrumentet, publiku filloi tė reagojė pėr zgjatjen e kėsaj pėrgatitje, ndėrsa pa u acaruar nuk ishte as lideri i grupit, Naser Gjinovci.

“Tė nderuar, elektronika nuk ėshtė nė nivelin tonė. T’q*** elektronikėn”, ka thėnė Naseri para se tė shtojė, “Kjo ėshtė njė kėngė mllefi”, dhe tė vazhdojė kėndimin.

Rokerėt mė pas ka performuan dy kėngė, qė tė dyja ‘live’, para se t’ia lėshojė skenėn kėngėtares Genta Ismalji, e cila pėrjetoi njė moment edhe mė tė keq.

Genta kėndoi miks, pasi ajo filloi nė “playback” para se CD-ja ‘e prishur’ tė ndalojė kohė pas kohe dhe t’i japė shans asaj tė tregojė aftėsitė e tė kėnduarit “live”. Por ajo u largua pas vetėm njė minute nga skena, pasi dėshtoi edhe zėrimi i kėngės sė dytė tė saj.

“Edhe unė po them tė njėjtėn gjė qė tha Naseri”, ka thėnė Genta, duke menduar pėr fjalėn “t’q***”, para se tė falėnderojė fansat dhe tė largohet me gjysmė kėnge tė kėnduar nga skena.

Atmosferėn mė pas e rregulloi NRG Band, qė edhe pse dinė tė kėndojnė “live” shumė mirė, ata kėnduan nė “playback” njė kėngė ritmike, CD e cila funksionoi pėr mrekulli.

_________________

Mos e merrni pėr dobėsi heshtjen time, se nėse foli nuk do tė mund ta pėrballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Minatori shan nė koncertin pėr Ramushin

Mesazh nga D3M1 prej Thu Jun 30, 2011 7:59 am

Haahahahha shume i qart eshte ky Naser Gjinovci, hiq si han.

_________________

Mos e merrni pėr dobėsi heshtjen time, se nėse foli nuk do tė mund ta pėrballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Minatori shan nė koncertin pėr Ramushin

Mesazh nga Nora prej Thu Jun 30, 2011 10:23 am

Kto jan msu me u shajt si gabelt hauhauhauah

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Minatori shan nė koncertin pėr Ramushin

Mesazh nga GentleMan prej Thu Jun 30, 2011 11:12 am

Sy Zeza shkruajti:Kto jan msu me u shajt si gabelt hauhauhauah
topi se lun... fmiaqa

_________________
Femna o Si Biciklla i hyp gjithkush ama dikuj i jet ndor :)  :)
Rregullorja e Staffit  / Rregullorja e Forumit / Rregullorja e Prezantimit
avatar
GentleMan
The Legend“s
Web-Master
The Legend“sWeb-Master

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 11999
Mosha : 31
Viti: : 02/03/1987
Vendbanimi: : Ne Zemer tende :) :)
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 26/05/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.besa-bese.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Minatori shan nė koncertin pėr Ramushin

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi