Miloti martohet m 3 korrik

Shko posht

Super Miloti martohet m 3 korrik

Mesazh nga Nora prej Fri Jul 01, 2011 8:35 amAntari i rep grupit Ento Engjujt, Milot Hasanxhekaj, do t martohet kt fundjav me t fejuarn e tij Marigona Kurshumlia.
ifti do t lidhin kuror me datn 3 korrik, e diel, ndrsa pr t ftuarit msohet se do t performoj kngtarja nga Shqipria, Aurela Gae.

Thuhet se dasma do t jet vrtet madhshtore dhe n mesin e mysafirve do t ket shum personazhe publike.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi