Dafina Rexhepi s shpejti me dy kng

Shko posht

Super Dafina Rexhepi s shpejti me dy kng

Mesazh nga Nora prej Fri Jul 01, 2011 8:37 amDafina Rexhepi sht duke u prgatitur q kt ver t vij me dy kng t reja, q t dyja bashkpunime.
Knga e par ka nisur xhirimet e videoklipit nga produksioni Pulla, kng e cila do t jet nj bashkpunim me Genc Prelvukn. Ndrsa e dyta do t jet nj bashkpunim surpriz, raporton Kosova Sot.

Prve ksaj Dafina ka zbuluar se admiron kngtaren me fam botrore Jennifer Lopez, dhe se ndjehet shum mir kur i thon se i ngjan shum asaj.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi