Bieber, telashe gjat Bet Awards

Shko posht

Super Bieber, telashe gjat Bet Awards

Mesazh nga Nora prej Fri Jul 01, 2011 8:40 amJustin Bieber ishte i prfshir n nj znk n ceremonin e Bet Awards, pasi njrit prej truprojave t tij nuk i ishte lejuar t hynte n impiantin ku po mbahej kjo ceremoni n Los Angeles.
Nj pjestar i stafit t ksaj ceremonie nuk kishte lejuar nj truproje t Bieber t hynte, me pretekst se nuk kishte bilet pr t hyr brenda.

Nuk kaloi shum koh dhe pasi filloi t nxehej situata, Justin Bieber personalisht shkoi pr t par si sht gjendja dhe pasi arriti ti qetsonte gjakrat, ia mundsoi hyrjen truprojs s tij, kinse ai ka nevoj pr siguri m t madhe brenda impiantit.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi