Shpinn me lesh e shndrrojn n art

Shko posht

Super Shpinn me lesh e shndrrojn n art

Mesazh nga Nora prej Fri Jul 01, 2011 9:27 amHeqja e qimeve t shpins sht nj dukuri gjithnj e m e shpesht t ciln mund ta shohim gjat koncerteve t ndryshme, festivaleve dhe ngjarjeve t ndryshme verore, n t cilat thjesht sht e padurueshme t ecsh me bluz veshur.
Shpina me qime mund t jet problem vrtet serioz, por disa vendosn t ndryshojn dhe leshin e shpins ta shfrytzojn n mnyrn m t mir t mundshme.

Qimet rruhen duke formuar vepra t ndryshme arti ose numra t lojtarve t preferuar t futbollit dhe ashtu shkojn npr salla t koncerteve ose stadiume futbolli. Nuk sht e prjetshme si tatuazhi, por ka efektin e duhur, shkruan Daily Mail.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi