Futboll me bikini pr ta shptuar klubin

Shko posht

Super Futboll me bikini pr ta shptuar klubin

Mesazh nga Nora prej Fri Jul 01, 2011 9:28 amNj klub futbolli i femrave nga Rusia i cili po prballet me probleme financiare ka gjetur nj metod t veant pr t trhequr shikuesit n stadium lojn e ardhshme lojtaret e klubit do ta luajn vetm me bikini.
Klubi Futbollistik Rossiyanka nga Krasnoarmeysk afr Mosks mori kt vendim pasi pan n fund t sezonit se borxhet po rriteshin.

I themeluar n vitin 1990, FC Rossiyanka ka fituar Kampionatin e Ligs Futbollistike t Femrave tri her, m 2005, 2006 dhe 2010, ndrsa sht kualifikuar dy her pr Lign e Kampionve t Futbollit t Femrave dy her ka arritur n erekfinale.

Trajnerja e klubit Tatyana Egorova tha se prkundr ktij suksesi, ende nuk jan shum t famshm dhe shpreson se pak reklam do ti ndihmoj klubit pr t grumbulluar fonde.

Fotografia e tyre publicitare pr t promovuar ndeshjen e ardhshme sht pritur shum mir nga mediat ruse por edhe ato botrore.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi