sht 36 vjeare, ka dy nipa dhe lindi trinjak

Shko posht

Super sht 36 vjeare, ka dy nipa dhe lindi trinjak

Mesazh nga Nora prej Fri Jul 01, 2011 9:30 amBullgarja 36 vjeare lindi trinjak, respektivisht fmijn e dhjet, njmbdhjet dhe dymbdhjet. Foshnjat, dy djem e nj vajz, edhe pse kan lindur tre muaj para kohe, gzojn shndet t mir.
T porsalindurit peshojn 1,720, 1,640 kilogram dhe nj kilogram e gjysm.

Kjo grua fmijn e par e lindi kur ishte n moshn 12 vjeare, ndrsa tash ka edhe dy nipa. Gruaja e lumtur trinjakt i lindi n spitalin e Plodlivit n pjesn jugore t Bullgaris, njoftuan mediat bullgare.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi