T krisur apo trima? (video)

Shko posht

Super T krisur apo trima? (video)

Mesazh nga Nora prej Fri Jul 01, 2011 9:33 amThon se fati i ndjek m trimat, por nuk prmendet se cili sht raporti i fatit ndaj trimave t cilt n t njjtn koh jan t pakujdesshm, t dehur ose thjesht t krisur.
Megjithat n baz t dshmive t mbledhura mund t themi me siguri se trimria nuk mjafton. Ksaj i prshtatet edhe kompilimi i fundit i rrzimeve, turpit dhe fatkeqsive q kan shnuar gjysmn e ktij viti.

Disi duket se dshtimet jan m ekstreme se m par. A do t thot kjo se kapitulli i ri i evolucionit mund t rris rezistencn ndaj rrzimeve dhe fatkeqsive me t cilat ne mund t prfundojm n YouTube?

Ndoshta edhe dikur rnia nga maja e malit ka qen vdekjeprurse, por prej se sht zbuluar YouTube duket se njerzit mund ti prballojn edhe gjrave m t rrezikshme. Nse nuk na besoni, shikojeni kompilimin e videove:


_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi