Gjarpri me dy koka

Shko posht

Super Gjarpri me dy koka

Mesazh nga Nora prej Fri Jul 01, 2011 9:45 am

N nj provinc t vogl t Gjermanis ndodhet nj gjarpr i vogl me dy koka. Gjarpri i llojit piton sht nj vje dhe sht i gjat 50 centimetra. sht hera e par q fotot e ktij pitoni bhen publike dhe sht rasti i dyt n bot i nj gjarpri me dy koka, transmetonm BalkanWeb.


_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi