Radioja i bn njerzit m t lumtur

Shko posht

Super Radioja i bn njerzit m t lumtur

Mesazh nga Nora prej Fri Jul 01, 2011 10:52 amNj studim i ri ka zbuluar se dgjuesit e radios kan nivele m t larta t lumturis dhe t energjis se sa klientt e mediave t tjera.

Sparkler Research, n emr t Zyrave t Reklamimit t Radios anketoi 1,000 konsumator n Britani nprmjet telefonave t tyre t menur, duke i krkuar se ciln media, nse ka, po prdornin dhe t prcaktonin humorin e tyre.

Ata q merreshin me mediat - tv, radio ose internet- ishin m t lumtuar dhe kishin m shum energji se sa ata q nuk kishin interes aspak tek mediat.

Ndonse edhe interneti dhe televizioni kishin ndikim n rritjen e energjis dhe dhe lumturis, dgjimi i radios kishte efektet m pozitive.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi