Michelle dhe Barak Obama drejt ndarjes?

Shko posht

Super Michelle dhe Barak Obama drejt ndarjes?

Mesazh nga Nora prej Fri Jul 01, 2011 10:53 amMichelle Obama nuk sht nj grua e lumtur! Sipas nj raporti nga tabloidi amerikan Globe, Zonja e Par e SHBA-s i ka thn bashkshortit t saj, presidentit Barak Obama, se ajo do t largohet me vajzat e saj n Chicago.

"Michelle dshiron t largohet nga Shtpia e Bardh - dhe nga burri i saj" ka thn nj burim.

Raportet n fillim t ktij viti pretendonin se Barak dhe Michelle kishin pasur ngatrresa t shumta, pasi Barak Obama donte edhe nj tjetr fmij.

"Ka probleme tronditse n martesn e Obams. Michelle po i then zemrn burrit t saj duke refuzuar t ket nj tjetr fmij" shtoi burimi.

Shtpia e Bardh akoma nuk ka reaguar ndaj lajmit.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi