Aurela Gae kopjoi Britney Spearsin

Shko posht

Super Aurela Gae kopjoi Britney Spearsin

Mesazh nga Nora prej Fri Jul 01, 2011 11:09 am
Kur kngtarja Aurela Gae njoftonte t gjith fansat pr publikimin e klipit t saj t ri me titullin Cash, me siguri t gjith pasi pan klipin kan prjetuar ndjesin e uditshme t dikaje dj vu, q do t thot t nj klipi q dukej sikur sht par diku n t kaluarn. Nse e keni pasur vrtet kt ndjesi nuk mund tju vm aspak faj. Klipi Cash i Aurela Gaes, n bashkpunim me MC Kresha, n disa pjes sht nj kopje e klipit Toxic t kngtares amerikane Britney Spears. Pr t br krahasimet e rastit mund t klikoni n YouTube klipin Toxic t Britney Spears, dhe m pas krahasojeni me klipin Cash t Gaes, e cila ka imituar kngtaren amerikane edhe n look e veshje...

Si mund t jen kaq pa fantazi kto kngtaret e vendit ton? Shkojn e kopjojn kngt dhe kngtart m komercial t bots! Sikur t lodheshin pak m shum, duke krkuar prtej Ameriks, mund t ngopeshin duke kopjuar pa u diktuar fare. Por t kopjosh Britneyn dhe t pretendosh se je origjinale, kjo nuk hahet fare, shkruan Bluetooth.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi