Bleona zhvishet pėr tregun e huaj

Shko poshtė

Super Bleona zhvishet pėr tregun e huaj

Mesazh nga Nora prej Fri Jul 01, 2011 11:24 amBleonės nuk i mungojnė nė arkivėn e saj (por edhe tonėn!) fotot sensuale, madje edhe nga ato pa rroba fare.

Ndėrkohė qė e kemi parė herė pas here tė parakalojė nė tapetėt e kuq tė eventeve tė ndryshme artistike botėrore qė zhvillohen nė SHBA, ku edhe ajo jeton, tė gjithė kanė pyetur veten: Po nga bėhet Bleona, me ēfarė merret ajo pėr momentin?!
Kjo sepse nuk i kemi dėgjuar mė hite tė reja, sikurse ajo ka paralajmėruar nė intervistat e saj. Natyrisht, qė ėshtė “ngujuar” nė studio kėtė tė gjithė e besojnė, kanė parė edhe foto qė e dėshmojnė kėtė gjė, por vetėm kaq! Por, ja ku vjen lajmi qė Bleona Qerreti do tė realizojė njė kėngė tė re nė anglisht, qė do tė shoqėrohet nga njė videoklip pėrkatės.

Sikurse ėshtė mėsuar, kjo kėngė do tė mbajė titullin “Naked”, qė nė shqip do tė thotė “Zhveshur” dhe mendohet se do tė jetė e destinuar pėr tregun e huaj. Si thoni, a do tė jetė edhe Bleona “zhveshur” sikurse teksti i kėngės? Kjo mbetet pėr t’u parė, edhe pse kemi pak dyshime pėr kėtė!


Po kėshtu, mbetet pėr t’u vėrtetuar edhe producenti me tė cilin ajo bashkėpunon, pasi kėngėtarja nuk ka lėnė rast pa pėrmendur se ėshtė duke punuar me njė nga kompozitorėt mė tė njohur nė SHBA, Timberland.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi