Pit Bull, kėngėtari mė i kėrkuar i verės

Shko poshtė

Super Pit Bull, kėngėtari mė i kėrkuar i verės

Mesazh nga Nora prej Fri Jul 01, 2011 1:47 pmReperi nga Miami, Pit Bull, ėshtė kėngėtari mė i shitur i kėsaj vere. Ai u ka ikur aq larg konkurrentėve saqė kėtė verė ėshtė i paarritshėm. Albumi i tij “Give me Everything” i pėrshtatet mė sė miri edhe gjendjes sė tij pasi ai ka marrė gjithēka nga konkurrenca. Nė vend tė parė nė kėtė listėn e mė tė shiturve Pit Bull ėshtė rikthyer pas shtatė vitesh kur ai kryesonte nė Billboard me hitin e tij “Culo”. “Billboard” nuk ka treguar shifrat pasi sipas tyre deri nė fund tė muajit gusht nuk duhet tė bėhen publike. Nė vendin e dytė ėshtė britanikja Adele me kėngėn dhe albumin e saj “Rollin in the deep”, e ndjekur nga koleget e saj Katy Perry, Rihanna dhe Lady Gaga. Mirėpo, duket sikur Rihanna nuk ėshtė ndarė e kėnaqur me kėtė pozitė. Sipas njė njoftimi pėr shtyp tė menaxhmentit tė kėngėtares, kjo listė nuk ėshtė ende definitive. “Man Down” e Rihannes, sipas tyre, do tė jetė kėnga mė e shitur dhe mė e dėgjuar e vitit. “Ajo i ka rrėzuar femrat, tashti e kanė rendin djemtė”, thuhet nė njoftimin zyrtar.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi