Sabri Fejzullahu s shpejti me Mrgimtari

Shko posht

Super Sabri Fejzullahu s shpejti me Mrgimtari

Mesazh nga Nora prej Fri Jul 01, 2011 5:33 pmKngtari Sabri Fejzullahu kto dit ka realizuar kngn e tij t fundit Mrgimtari. Kjo kng e realizuar nga kompozitori Ilir Berani s shpejti do t publikohet edhe me videoklip.
Sabriu pr Telegrafin ka treguar q videoklipi i ksaj knge sht realizuar n Tiran nga Max Production dhe kto dit do t shfaqet n televizione.
Prve ksaj ai pr stinn verore do t sjell edhe dy kng tjera dhe n dhjetor do ta publikoj albumin e tij t ri.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi