Tatuazhi i par pr Jennifer Aniston

Shko posht

Super Tatuazhi i par pr Jennifer Aniston

Mesazh nga Nora prej Fri Jul 01, 2011 8:07 pm
Jennifer Aniston ka vendosur t bj tatuazhin e saj t par n moshn 42-vjeare.

Aktorja e famshme nuk ishte tunduar asnjher nga moda e vizatimit t trupit q ka prfshir t gjitha koleget e saj, t cilat jan t mbushura me simbole, fraza dhe vizatime n trup, transmeton TCH.

Por, protagonistja e serialit Friends ka br nj tatuazh t vogl n pjesn e brendshme t kmbs s djatht.

Norman lexohet n kmbn e Aniston dhe ky tatuazh i kushtohet qenit t saj me t njjtin emr.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi