Capital T n Durrs, nuk lejohet t kndoj nga policia

Shko posht

Super Capital T n Durrs, nuk lejohet t kndoj nga policia

Mesazh nga Nora prej Sat Jul 02, 2011 9:14 amCapital T, reperi i njohur nga Kosova, erdhi pr t knduar n nj pub n plazhin e Durrsit, por nuk arriti t kap dot as mikrofonin me dor.

Koncerti i reperit ishte njoftuar disa dit m par nga menaxhert e pub-it n plazhin e Durrsit.

Publiku n nj mosh t re, u dynd n dyert e pub-it pr t par nga afr kngtarin e preferuar. Capital nuk arriti t kndonte asnj kng sepse policia e qytetit pezulloi koncertin pr shkak t prishjes s qetsis publike. Sipas ligjit lokalet e nats duhet t mbyllin aktivitetin e tyre pas ors 23.00.

Pas anullimit t performancs s Capital-it, njerz nga klubi doln dhe njoftuan se ata do t munden ta ndjekin reperin javn tjetr.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi