Nj vendparkimi m i shtrenjt se nj Ferrari

Shko posht

Super Nj vendparkimi m i shtrenjt se nj Ferrari

Mesazh nga D3M1 prej Sat Jul 02, 2011 9:44 am


N lagjen luksoze Knightsbridge n Londr, nj shofer ka paguar 220 mij euro pr nj vendparkimi.

Makina e tij do t lejohet t qndroj aty pr nnt vjet, do vit m tepr kushton 790 euro. Parkimi sht n nj garazh t thell dhe ruhet n 24 or.

N kt mnyr ky vendparkimi sht m i shtrenjt edhe se nj Ferrari. Nse do t llogarissh kto nnt vite, ather ai paguan pr do or m pak se komshinjt e tij.

_________________

Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi