Pse albumi i Beyonce do t quhet 4 (Video)

Shko posht

Super Pse albumi i Beyonce do t quhet 4 (Video)

Mesazh nga Nora prej Sat Jul 02, 2011 10:56 am
Me singlen dhe sportin "Run The World (Girls)", Beyonce ka paralajmruat albumin e saj t katrt, i quajtur "4". Single i dyt aktual zyrtar sht "Best Thing I Never Had".

"Albumi quhet '4' pr arsye se ky sht albumi im i katrt, por edhe pr arsye se ky numr sht m i dashuri pr mua q nga fmijria. Jam martuar m 4 prill, kam lindur m 4 shtator, burri im sht i lindur m 4 dhjetor, nna ime ka lindur m 4 janar... Shum para kam fituar duke prdorur numrin 4 kur kam luajtur rulet gj q nuk e bj shpesh. Ky sht vrtet numri im i fatit" zbuloi Beyonce.

Albumi sht incizuar m gjat se nj vit, m saktsisht ndrmjet pranvers s vitit 2010 dhe pranvers s vitit 2011, kur Beyonce pr nj koh t shkurtr qe trhequr nga skena.

Kt koh ajo ia kushtoi vetes dhe knaqsive t thjeshta ka dgjuar muzik q e ka knaqur dhe kjo do t reflektohet edhe n albumine saj t ri, transmeton Jutarnji hr.CD sjell 12 kng t reja:1. 1+1

2. I Care

3. I Miss You

4. Best Thing I Never Had

5. Party Ft. Andre 3000

6. Rather Die Youn

7. Start Over

8. Love on Top

9. Countdown

10. End of Time

11. I Was Here

12. Run the World (Girls)Krahas 12 kngve t reja, prfshihet edhe bonus CD-ja me gjasht kng t tjera:

Lay up under me, Scoolin` Life, Dance For You i tre remixa t cinglit t paralajmruar Run The World (Girls): Kaskade Club Remix, Redtop Club Remix dhe Jochen Simms Remix.


_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi