Xoana, zjarri i ri i Leo Messit

Shko posht

Super Xoana, zjarri i ri i Leo Messit

Mesazh nga Nora prej Sat Jul 02, 2011 10:57 amBuenos Aires, 1 korrik - Ishte folur shum rreth saj, pr faktin se kishte zbrazur thesin mbi festat me protagonist yllin e futbollit, Lionel Messi, i cili kishte organizuar gjithka me femra e alkool, bashk me Martin Palermon dhe vllezrit Gabriel e Diego Milito. M vjen keq q kishte shum persona, prndryshe do t kisha prfituar pr tu futur n shtratin e tij. Apartamenti ishte shum normal, me nj plazma 32 insh, nj poltron bezh, domethn gjithka jo shum luksoze. Krcyem dhe luajtm me Playstation, kishte treguar Xoana Gonzales, skesi modelja dhe balerina argjentinase, pr sa i takon asaj q kishte prjetuar.

E pikrisht tani flitet se ajo sht zjarri i ri i yllit botror t futbollit, Leo Messi, megjithse vet ai duket ska dashur ta pranoj....


_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi