Panetta jep betimin si sekretar i Mbrojtjes

Shko posht

Super Panetta jep betimin si sekretar i Mbrojtjes

Mesazh nga D3M1 prej Sat Jul 02, 2011 1:24 pm


Leon Panetta ka dhn t premten betimin si sekretar amerikan i Mbrojtjes.
Panetta, ish drejtor i CIA-s, zvendson Robert Gates, i cili doli n pension, pas m shum se katr vjet t shrbimit si sekretar i mbrojtjes n administratn e presidentit Bush dhe presidentit Obama.

Panetta, pritet t zvendsohet n postin e drejtorit t CIA-s nga gjenerali David Petreus, komandanti i forcave amerikane dhe ndrkombtare n Afganistan.

_________________

Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi