Getoari prezanton Florentėn si bashkėshorte tė ardhshme

Shko poshtė

Super Getoari prezanton Florentėn si bashkėshorte tė ardhshme

Mesazh nga Nora prej Sat Jul 02, 2011 5:33 pmKa udhėtuar drejt Shqipėrisė sė bashku me grupin Skillz pėr realizimin e njė videoklipi tė ri qė pritet tė jetė po aq i nxehtė sa bashkėpunimi me Ermal Fejzullahun. Do tė jetė ky njė nga bashkėpunimet e shumta tė rradhės qė Getoar Selimi ka ndėrmend tė bėjė me artistė tė tjerė shqiptarė. Pas kėtij bashkėpunimi do tė pasojė dhe dueti me Dafina Zeqirin qė akoma nuk ėshtė pėrfunduar pėr shkak se kėngėtarja gjendet nė Australi pėr realizimin e njė videoklipi tjetėr. Kėto janė pak a shumė disa nga planet tė cilat i ka bėrė tė ditura Getoari pėr kėtė sezon. Geti ėshtė shumė i zėnė me punė pasi edhe nėpėr koncerte grupi i tij kėrkohet shumė pas lanēimit tė shumė hiteve tė cilat edhe sot e kėsaj dite dėgjohen shumė. Por nė anėn tjetėr edhe jeta e tij private ka qenė gjithmonė nė shenjestėr tė shtypit rozė dhe kjo pėr shkak se vetė rep kėngėtari dėshiron tė jetė nė qendėr tė vėmendjes pas shumė lidhjeve dhe aventurave qė ka bėrė me femra tė njohura e tė panjohura. E fundit qė ėshtė gjendur nė krahėt e tij ėshtė njė bukuroshe me emrin Florenta Islami, e cila si duket ka rrėmbyer zemrėn e Getoarit. Kėngėtari 29 vjeēar ndoshta mendon qė nė njė tė ardhme tė shkurtėr t’i japė fund beqarisė pasi flitet se mes miqve tė tij ai e ka prezantuar Florentėn si bashkėshorten e tij tė ardhshme. Tė njėjtat komente ai i ka bėrė dhe nė profilin e tij nė facebook duke shkruar poshtė imazheve se ėshtė fotografuar me gruan e tij. Se si do tė ecė kjo lidhje nuk dihet, tė paktėn dėshirojmė qė mos pėrfundojė si shumė lidhje tė tjera qė ka pasur Getoari mė herėt.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Getoari prezanton Florentėn si bashkėshorte tė ardhshme

Mesazh nga Binna prej Sat Jul 02, 2011 5:48 pm

E bukur koka
avatar
Binna
PrincesS
Besa-Bess
PrincesSBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 936
Mosha : 21
Viti: : 21/11/1996
Vendbanimi: : Gjakova kuqee
Aktiviteti :
80 / 10080 / 100

Registration date : 23/05/2011

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi