Flori zihet me Eneida Tarifn

Shko posht

Super Flori zihet me Eneida Tarifn

Mesazh nga Nora prej Sat Jul 02, 2011 5:34 pmKwnga Mamani nejn ishte planifikuar t kndohej nga Eneida Tarifn, i jepet Elvans pasi kishte prfunduar regjistrimi n versionin Tarifa. Flor Mumajesi, kantautori i cili i dhuroi mimin e par me kngn e tij Eneida Tarifs n edicionin e vjetshm n Top Fest nuk flet m me kngtaren. Por, ky nuk sht m lajm i ri. Arsyeja e grindjes mes tyre sht nj lajm i pakonsumuar n media e prandaj sht interesant pr t folur edhe pas kaq kohsh. Hiti i vjetshm i vers Mamani nejn q u knd-ua nga Elvana Gjata dhe Fuga ishte krijuar pr Eneda Tarifn. Thuhet se Eneida kishte prfunduar edhe regjistrimin n studion e Mumajesit dhe kishte mbetur vetm pr tu realizuar klipi. Por, ather kur gjithka ishte gati, Flori ia merr kngn Eneids pr tia dhn t preferuars s tij, Elvana Gjats.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi