Kshtjella Pepshi edhe aktore

Shko posht

Super Kshtjella Pepshi edhe aktore

Mesazh nga Nora prej Sat Jul 02, 2011 5:35 pm"Miss Kosova Univers 2010", Kshtjella Pepshi, prve mods dhe evenimenteve t bukuris thot se n ardhmen e sheh veten edhe si aktore. Gjat nj interviste ajo ka pohuar se s shpejti do t jet pjes e nj dokumentari francez. Edhe ky talent m ka provokuar, por kam shum angazhime dhe nuk po arrij t shprndahem gjithandej. Pikspari, do t luaj n nj film dokumentar francez, ka pohuar Pepshi. E pyetur se far do t dshironte t ndryshonte tek vetja, ka pohuar se sht e knaqur me pamjen e saj. Ndihem mir me pamjen time dhe nuk do doja t ndryshoja asgj, ka thn Kshtjella Pepshi.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi