Ryva mes Don Arbas dhe Big Basts

Shko posht

Super Ryva mes Don Arbas dhe Big Basts

Mesazh nga Nora prej Sat Jul 02, 2011 5:36 pmKngtarja dhe aktorja Ryva Kajtazi aspak nuk sht larguar nga muzika. Ajo tashm ka lansuar kngn dhe klipin e saj m t re t titulluar Hajde zemr. Thot se, Tash sa kam lansuar kngn time m t re. Pr kt kng kam bashkpunuar me Don Arbas dhe Big Basta-n.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi