Bleona "harron" q sht shqiptare!

Shko posht

Super Bleona "harron" q sht shqiptare!

Mesazh nga Binna prej Sun Jul 03, 2011 2:55 pm
Kngtarja e njohur shqiptare Bleona Qereti, e cila aktualisht sht duke zhvilluar karriern e saj n Amerik, na ka shokuar t gjithve gjat nj interviste t fundit. Tanim jemi msuar ta shohim kngtaren npr eventet m t rndsishme n Amerik dhe ka qen pikrisht n nj t till, ndrsa sht intervistuar nga nj kanal mode i njohur atje, shkruan Bluetooth.

Teksa iu sht prgjigjur pyetjeve t gazetarit pr veshjen e saj, pr kngt e reja q ka punuar me Timbaland, pr kngn e saj q qarkullon n i-Tunes, Bleona ka treguar edhe eksperiencn e saj n Amerik. Ka treguar se sht nj emigrante, por kur intervistuesi i ka krkuar q n fund t thot Thank you n shqip, kngtarja nuk ka pranuar.

Ajo nuk ka thn faleminderit, por ka vazhduar t flas anglisht, duke shtuar se tanim sht shtetase amerikane. Nuk e dim n ka qen kjo nj shaka nga ana e Bleons, apo ajo e ka pasur seriozisht, gjithsesi fakti q na ka mohuar sna bn t ndihemi shum mir ...
avatar
Binna
PrincesS
Besa-Bess
PrincesSBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 936
Mosha : 21
Viti: : 21/11/1996
Vendbanimi: : Gjakova kuqee
Aktiviteti :
80 / 10080 / 100

Registration date : 23/05/2011

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi