Adi Krasta: Punoj pr at q m jep m shum para

Shko posht

Super Adi Krasta: Punoj pr at q m jep m shum para

Mesazh nga Binna prej Sun Jul 03, 2011 2:56 pm
Marrdhnia ime me paran?! Jam n krkim n tyre. Mund t kisha punuar kuzhinier, pilot, apo t bja nj vjedhje pr ti pasur. Gjithashtu jam i hapur t pranoj oferta nga do kanal tjetr televiziv nse m paguajn me shum para n mnyr q familja ime t jetoj m mir.

Sipas gazetes "Panorama", e ka mbyllur kshtu Adi Krasta programin e ksaj t marte n Top Channel me titull 100 milion ndrsa ka shprehur pr her t par hapur marrdhnien dhe iden e tij pr paran. Pa asnj tabu pr t thn do t vrtet n ekran, Adi Krasta nuk ka ngurruar q t pohoj para publikut t tij se sht gati t pranoj do ofert m t mir pr sezonin e ri televiziv.
avatar
Binna
PrincesS
Besa-Bess
PrincesSBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 936
Mosha : 21
Viti: : 21/11/1996
Vendbanimi: : Gjakova kuqee
Aktiviteti :
80 / 10080 / 100

Registration date : 23/05/2011

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi