Papa dėrgon mesazhin e parė nė Twitter

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Super Papa dėrgon mesazhin e parė nė Twitter

Mesazh nga Binna prej Sun Jul 03, 2011 2:57 pm
Ditėn e djeshme Papa Benedikti i XVI ka dėrguar mesazhin e tij tė parė nė Twitter. Sipas BBC News Papa ka shkruar: "Tė dashur miq, sapo lėshova News.va. I lėvduar qoftė Jezu Krishti. Me lutjet dhe bekimet e mia, Benedikti i XVI".

Papa e dėrgoi postimin nėpėrmjet njė iPad-i dhe llogaria e tij nė Twitter tashmė ka mė shumė se 33,000 ndjekės. Ai nuk "ndjek" asnjė, thotė BBC News.

Kjo shėnon fazat e para tė hyrjes sė Papa Benediktit tė XVI, 84 vjeēar, nė "cybernet" pėr tė pėrhapur katolicizmin. Edhe pse Papa e pėrdor internetin dhe kompjuterat, ai i shkruan fjalimet e tij nė letėr
avatar
Binna
PrincesS
Besa-Bess
PrincesSBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 936
Mosha : 21
Viti: : 21/11/1996
Vendbanimi: : Gjakova kuqee
Aktiviteti :
80 / 10080 / 100

Registration date : 23/05/2011

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Papa dėrgon mesazhin e parė nė Twitter

Mesazh nga GentleMan prej Sun Jul 03, 2011 4:10 pm

i“ka bo senet edhe ky :P

_________________
Femna o Si Biciklla i hyp gjithkush ama dikuj i jet ndor :)  :)
Rregullorja e Staffit  / Rregullorja e Forumit / Rregullorja e Prezantimit
avatar
GentleMan
The Legend“s
Web-Master
The Legend“sWeb-Master

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 11999
Mosha : 30
Viti: : 02/03/1987
Vendbanimi: : Ne Zemer tende :) :)
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 26/05/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.besa-bese.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Papa dėrgon mesazhin e parė nė Twitter

Mesazh nga tipi engjellor prej Sun Jul 03, 2011 7:00 pm

e ma i ka ba senet.....
avatar
tipi engjellor
Complet Antar/e
Besa-Bess
Complet Antar/e Besa-Bess

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 516
Aktiviteti :
20 / 10020 / 100

Registration date : 01/05/2011

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Papa dėrgon mesazhin e parė nė Twitter

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi