Kim Kardashian bėhet gati pėr martesė

Shko poshtė

Super Kim Kardashian bėhet gati pėr martesė

Mesazh nga Binna prej Sun Jul 03, 2011 3:07 pm
Bukuroshja Kim Kardashian me tė madhe ėshtė duke u pėrgatitur pėr martesė me Kris Hamfriz dhe kėtyre ditėve ėshtė nė kėrkim tė fustanit tė nusėrisė.
Mbėshtetjen mė tė madhe, Kim po e merr nga nėna e saj, e cila bashkė me tė po vizitojnė butikėt nė Beverlli Hills. Kim sė fundi ėshtė parė duke hyrė nė butikun e dizajnueses sė njohur sė fustaneve tė nusėrisė Vera Wang dhe mendohet se nė martesė do tė veshė pikėrisht modelin e saj.
Njė gjė ėshtė e sigurt se martesa e Kim Kardashian assesi nuk do tė jetė e lirė. Ajo tashmė ka paralajmėruar se do tė bėjė shpenzime tė mėdha, pasi qė tė gjithė tė ftuarit VIP do tė kenė transport me automobila tė markės “Rols Rojs” dhe “Majbah”, huazimi i tė cilėve kushton mbi 100.000 dollarė.
avatar
Binna
PrincesS
Besa-Bess
PrincesSBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 936
Mosha : 21
Viti: : 21/11/1996
Vendbanimi: : Gjakova kuqee
Aktiviteti :
80 / 10080 / 100

Registration date : 23/05/2011

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi