Elvana ndahet nga i dashuri, lidhet me Florin

Shko posht

Super Elvana ndahet nga i dashuri, lidhet me Florin

Mesazh nga Binna prej Sun Jul 03, 2011 3:09 pm
Kngtarja Elvana Gjata, sht ndar prfundimisht nga Rogerti, djali i nj biznesmeni me t cilin ishte n lidhje pr nj koh t gjat. Mardhnja e tyre filloi t kishte kriz q nga nntori i vitit t kaluar dhe lajmi qe publikuar nga nj e prditshme por qe mohuar nga vet kngtarja. Ajo kishte thn se ishte vetm nj krize e prkohshme dhe se gjithka kishte kaluar. Sipas, Gazets Shqiptare, Elvana Gjata nuk sht vetm dhe nuk ka qen asnjher sepse gjat gjith uljeve dhe ngrijeve t saja n karrier ka pasur afr vetes mikun dhe bashkpuntorin e ngusht, Flor Mumajesi. Po e njejta gazet thot se aktualisht raportet mes tyre jan m t afrta se kurr dhe mund t ken nisur dhe nj lidhje dashurie.
avatar
Binna
PrincesS
Besa-Bess
PrincesSBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 936
Mosha : 21
Viti: : 21/11/1996
Vendbanimi: : Gjakova kuqee
Aktiviteti :
80 / 10080 / 100

Registration date : 23/05/2011

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: Elvana ndahet nga i dashuri, lidhet me Florin

Mesazh nga Nora prej Sun Jul 03, 2011 5:15 pm

U knaqen edhe ktoo tu nda huhauahua

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: Elvana ndahet nga i dashuri, lidhet me Florin

Mesazh nga tipi engjellor prej Sun Jul 03, 2011 6:58 pm

po de po ndahen e bashkohen ....
avatar
tipi engjellor
Complet Antar/e
Besa-Bess
Complet Antar/e Besa-Bess

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 516
Aktiviteti :
20 / 10020 / 100

Registration date : 01/05/2011

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: Elvana ndahet nga i dashuri, lidhet me Florin

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi