Ingridi, me Sinanin dhe Seldin

Shko posht

Super Ingridi, me Sinanin dhe Seldin

Mesazh nga Binna prej Sun Jul 03, 2011 3:09 pm
Pasi ka nxjerr nj kng t re t shoqruar me klip, ashtu si bn do fillim vere, kngtarja Ingrid Gjoni mesa duket po mendon seriozisht edhe pr argtimin e saj.
Ingridi sht par n shoqrin e Sinan Hoxhs dhe Seldit t cilt tashm kan unifikurar agjendat dhe po bjn koncerte bashk.
avatar
Binna
PrincesS
Besa-Bess
PrincesSBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 936
Mosha : 21
Viti: : 21/11/1996
Vendbanimi: : Gjakova kuqee
Aktiviteti :
80 / 10080 / 100

Registration date : 23/05/2011

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi