VIP-at, nj nat ekstazie n Vlor

Shko posht

Super VIP-at, nj nat ekstazie n Vlor

Mesazh nga Binna prej Sun Jul 03, 2011 3:12 pmDisa prej tyre nuk i kishim par prej kohsh t dilnin n qarkullim, ndrsa jan fotografuar n fundjav n nj nat ndryshe n Mohito Club, n Vlor.
Nj nat me muzik, striptiza dhe koketele t mrekullueshme ka vazhduar deri n ort e para t mngjesit ndrsa jan par t argtohen pr or t tra shum personazhe t njohur VIP.
Paparaci yn ka arritur t fotografoj iftin e krijuar n Big Brother 3 Erion Zeqiraj dhe Bertina Mehmeti, si dhe disa personazhe t tjer q jan br t njohur nga ky reality show. Bertina Dhe Erioni jan par t shkputur n intimitet me njri-tjetrin dhe nuk kan ndalur s krcyeri.
Po ashtu fotografi yn ka fiksuar dhe shfaqjen n club pas shum kohsh t kngtares Orinda Huta n shoqrin e Albanit t Produkt 28. E veshur me nj fustan ngjyr portokalli, Orinda ka performuar gjat mbrmjes.
avatar
Binna
PrincesS
Besa-Bess
PrincesSBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 936
Mosha : 21
Viti: : 21/11/1996
Vendbanimi: : Gjakova kuqee
Aktiviteti :
80 / 10080 / 100

Registration date : 23/05/2011

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi