Erioni dhe Bertina, njė ēift i ėmbėl

Shko poshtė

Super Erioni dhe Bertina, njė ēift i ėmbėl

Mesazh nga Binna prej Sun Jul 03, 2011 3:14 pmRrėfim jetėsor
Ėndrra e kaēurrelėses Bertina Mehmetit ėshtė tė jetė pranė Erionit edhe pse heziton ta pranojė. Nė njė tė ardhme tė largėt atėherė kur ēdo gjė merr njė tjetėr kuptim. Tė pėrshkruash Bertinėn nuk mjaftojnė vetėm epitetet e pafundme qė i bashkėngjiten imazhit tė saj, tėrheqjes dhe bukurisė natyrale qė pėrcjell. Pėrpos kėsaj, Bertina ėshtė njė vajzė kėmbėngulėse, e sigurt nė vetvete, e vendosur dhe e patrembur tė luftojė pėr atė qė dėshiron me tėrė forcėn e saj. Pėrpos kėsaj, Bertina ėshtė njė vajzė kėmbėngulėse, e sigurt nė vetvete, e vendosur dhe e patrembur tė luftojė pėr atė qė dėshiron me tėrė forcėn e saj. Pėr mė shumė mund tė i zbuloni nė intervistėn e mėposhtme.
Ti je akoma me Erionin tek respekti, pėrkushtimi apo ndjenja?
Ėshtė ndryshe ta njohėsh njė person nė njė reality show dhe ndryshe ta njohėsh nė jetėn reale. Ekziston njė diference e madhe. Megjithatė tre muaj qė jemi jashtė nuk ėshtė e mjaftueshme pėr t’i vėnė njė emėr tė plotė. Do e pėrshkruaj me dy fjalė: “…dhe historia vazhdon”.
Ti e quan veten qė je bashkė me Erionin?
Tė jesh i lidhur do tė thotė t’i falėsh gjithēka, kėshtu qė vetėkuptohet. Mund tė duket pak si e komplikuar por lidhja jonė ėshtė njė lidhje normale si te tė gjitha ēiftet. Por gjithė kėto pyetje lindin se lidhja jone u krijua brenda njė realiteti tjetėr e jo normal. Dhe kjo e bėn mė tė ēuditshme sepse ėshtė nė vėmendjen e gjithkujt.
I ke njohur prindėrit e Erionit?
Nuk mendoj se ėshtė koha e duhur. Di shumė pėr ta dhe ata dinė shumė pėr mua, por mendoj se nuk ėshtė e nevojshme pėr ta bėrė. Si “me” si “pa” nuk do ndryshonte asgjė nė ndjenjat e mia.
Po me mamanė ēfarė bisede ke bėrė pėr tė?
Me tepėr kam folur me vėllanė dhe asaj i kanė vajtur mesazhe nėpėrmjet tij. Duke respektuar natyrėn e ndrojtur tė mamasė sime ia kemi lėnė kohės.
Mė thuaj njė defekt tė Erionit?
Ėshtė pak egoist. Dhe nervi i tij “5 minutėsh” edhe pse i vjen rrallė.
Cili ėshtė momenti mė i bukur qė ke kaluar me tė deri tani?
Ka pasur shumė. Por njė moment i veēantė dhe i lezetshėm ka qenė kur ka kėrkuar falje me njė tufė me lule. Pastaj ka shumė fundjava pėr t’u mbajtur mend, nė Vlorė, nė Velipojė, nė Maqedoni etj.
Ėndėrron tė bėhesh nuse?
Kjo mė duket njė gjė normale, qė duhet tė vijė si finalizimi i njė lidhje tė bukur. Tė krijosh familje ėshtė njė gjė krejt e veēantė. Pasi tė kisha bėrė atė tė mėsipėrmen, padyshim tė kisha personin e duhur nė krah dhe frytet e dashurisė.
avatar
Binna
PrincesS
Besa-Bess
PrincesSBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 936
Mosha : 21
Viti: : 21/11/1996
Vendbanimi: : Gjakova kuqee
Aktiviteti :
80 / 10080 / 100

Registration date : 23/05/2011

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi